Güvenli Alışveriş | Hızlı Teslimat

Bollove Beauty

Hoş geldiniz arkadaşlar!

 

Fikrine ve tarzına değer verdiğim arkadaşlarımla alışverişe çıkmayı severim. Çünkü o zaman daha doğru karar verdiğimi düşünüyorum ve alışveriş çok daha keyifli hale geliyor.

 

Ben de sanal ortamda sizin alışveriş arkadaşınız olmak istedim. Hani arkadaşımıza sorarız ya ‘nasıl, sence güzel mi bu?’, ‘evet, bence iyi’. İşte ben de burada sizinle ‘bence iyi’ dediklerimi paylaşıyorum. O şekilde düşünmenizi isterim.

 

Bollove Beauty Instagram ve Youtube kanallarımda paylaştığım ürünleri, alışveriş yaparken faydalanmanız için buraya ekledim. Ürünleri aşağıdaki kriterlere göre seçtim:

  • Yer verdiğim markalar mutlaka gerçek hayatta kendi kullandığım markalar olmalı
  • Cilt bakımında ürünler kendi kullandığım, deneyimleyip memnun kaldığım ürünler olmalı
  • Kendi cilt tipim dışındakiler için, formüllerini tek tek incelediğim, sonunda sadece başarılı bulduklarım burada yer almalı

Bu platformdaki satışlardan komisyon elde edeceğim. Bu komisyonun yarısını o ay belirleyeceğim hayır kurumuna ya da sağlığı için para yardımı bekleyen hesaplara bağışlayacağım. Siz alışveriş yaptığınızda bu bağışın bir ortağı olacaksınız. Hem sizin, hem benim için güzel bir fırsat olur diye düşündüm.

Agoroto’da sadece en sevdiklerim ve sizin istekleriniz var 💛

❗️Hiçbir şekilde sponsorlu iş birliği yapmıyorum ❗️

Umarım favori online alışveriş arkadaşlarınızdan biri olurum!

 

Sevgiler,

 

Ceyda Sinağ

 

SİZİN İÇİN TASARLADIĞIM KOLEKSİYONLAR: