Güvenli Alışveriş | Hızlı Teslimat

Çisem Çakır

Merhaba!

Hep ‘kendi sevdiğim ürünleri bir arada toplayabileceğim bir sanal mağaza olsa, ne harika olurdu!’ diye düşünürdüm. Agoroto, tam olarak bana istediğimi yapmam için bir şans veriyor.

Youtube kanalımda bahsettiğim, Instagram hesabımda sizinle paylaştığım cilt bakımı, makyaj ve daha birçok ürünü artık burada toplayabileceğim.

Bu mağazada göreceğiniz ürünler, oldukça katı bir sürü kıstasımdan geçmiş olacaklar. Bizzat kullandığım, ‘tekrar tekrar satın alırım!’ dediğim, en sevdiğim ürünlere yer vereceğim sadece. 3 senedir bir sürü üründen bahsediyor olsam da burasını en iyileri bir arada topladığım yer gibi düşünebilirsiniz.

Tabii ki her fırsatta söylediğim gibi, bunlar benim cildime, bana iyi gelen ürünler. Cilt bakımı çok kişiye özel, bunu da belirtmek isterim tekrar.

Sadece cilt bakımı değil, farklı koleksiyonlar da oluşturacağım zaman içinde. Eğer zevklerimiz de ortaksa, alışveriş yaparken işinizi kolaylaştırabileceğimi umut ediyorum!

Bu platformdaki satışlardan ufak bir komisyon da elde etme şansım olacak. Sadece beni değil, ihtiyacı olan kişileri/kurumları ve sokak hayvanlarını da desteklemek için güzel bir şans olacak bu sizin için. Gelen komisyonun büyük bir kısmını onlar için harcayacağım.

Teşekkür ederim,

Çisem,

SİZİN İÇİN TASARLADIĞIM KOLEKSİYONLAR: